Seria książkowa od Laurelin Paige

Książki romantyczne mogą być idealną pozycją na lato, zwłaszcza jeśli są napisane przez kogoś kto wie jak poruszyć wyobraźnię czytelnika. Jedną z takich pisarek jest Laurelin Paige, która pisząc serię Slay Quartet napisała dzieło, które może zarówno rozbawić jak i wzruszyć. Wszystko to jest możliwe dzięki bohaterom, którzy nie tylko nie są szablonowi, ale też wiedzą jak rozpalić zmysły i wyobraźnię. Celia oraz Edward to para, którą zdecydowanie warto poznać. Ich losy mogą skłonić do myślenia, a powieść Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 jest już ostatnią częścią serii (https://www.taniaksiazka.pl/odrodzenie-slay-quartet-tom-4-laurelin-paige-p-1539207.html).

Seria książkowa od Laurelin Paige

Laurelin Paige nie jest zdecydowanie pisarką jednego tytułu. Jej debiut miał miejsce już dawno temu, a od tego czasu pod nazwiskiem Paige ukazało się sporo powieści. Jej dzieła są skupione na romansach, ale nie tylko. W każdym razie można na kartkach jej powieści znaleźć wiele historii, które mają w sobie coś z rzeczywistości, ale też z świata, który wydaje się być niemalże fantastyczny. Laurelin Paige nie napisała jednej serii książkowej, ale seria Slay Quartet zdecydowanie wybija się na tle jej twórczości. Seria doczekała się czterech tomów, w których głównym tematem byli Edward oraz Celia. Ich relacja stała się tym co przycięnęło wiele czytelników. Książka Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 jest już ostatnim tomem serii jednak nie będzie ona nudna. W tym tomie Edward oraz Celia będą musieli zastanowić się co dalej z ich życiem. Czy mogą je spędzić razem czy może jednak nie widzą dla siebie wspólnej drogi.

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 – zakończenie serii

Zakończenie serii Slay Quartet odbędzie się w wielkim stylu. W końcu teraz okaże się jasne czy wszystko to co Edward oraz Celia razem przeżyli zbliżyło ich do siebie czy może dalej są oni dla siebie jak nieznajomi. Te pytanie okażą się decydujące dla nich samych. Celia wie, że zaufanie Edwardowi to podstawa dla związku jednak jej przeszłość oraz trauma nie pozwalają tak po prostu zapomnieć. Edward natomiast nie mimo, że zdecydowanie czuje coś do Celii to jednak ma on jeszcze wiele niezałatwionych spraw. Jego życie może przez to nigdy nie być tak spokojne jakiego chciałaby dla nich Celia. Czy ich plany można połączyć w jedną, spójną całość? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć w książce “Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4“, która odpowie na to i jeszcze wiele innych pytań. Warto zapoznać się z książką Laurelin Paige i jej historią o nieoczywistej miłości. Seria jest zdecydowanie godna polecenia.