Celia oraz Edward i ich Odrodzenie

Książki romantyczne są idealną pozycją na lato, a skoro jest ono już w pełni to nie warto czekać tylko sięgnąć po książkę, która dotrzyma kroku letnim oczekiwaniom. Taką pozycją może być książka od Laurelin Paige, która jest część serii Slay Quartet. Seria ta został pokochana już wielu czytelników na całym świecie, a ci którzy jeszcze jej nie odkryli nie powinni czekać na nic, tylko sięgnąć po książkę jak najszybciej. Powieść Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 z księgarni internetowej taniaksiazka.pl to pozycja, w którą powinni zapoznać się ci, którzy poszukują książki idealnej.

Kim są bohaterowie powieści Odrodzenie?

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 od Laurelin Paige to powieść, która jest częścią cyklu. Nic więc dziwnego, że w całej serii można spotkać tych samych bohaterów. Będą nimi postacie dynamiczne o silnych charakterach. Mowa tutaj o Celii oraz Edwardzie, którzy razem stworzyli wybuchową parę. Ich oczekiwania względem siebie mocno się różniły od tego, co poznali po czasie. Są oni nie tylko oboje dość uparci, ale oczekują też od drugiej osoby swobody. Nie będzie jednak im łatwo to dostać. Edward spodziewał się, że Celia będzie uległa, natomiast rzeczywistość okazała się być inna. Jest ona zadziorna i nie spełni każdego życzenia, którego ktoś od niej zażąda. Celia natomiast nie oczekiwała, że Edward będzie miał tyle sekretów. Relacja z jego ojcem będzie jedną z ważniejszych rzeczy jakie wydarzyły się w życiu Edwarda. Jak dalej potoczą się losy tej dwójki? Po tym jak się pobiorą nie będzie odwrotu, będą musieli się poznać, a doprowadzi to do rozkwitu prawdziwych uczuć.

Celia oraz Edward i ich Odrodzenie

Celia i Edward mieli być parą, która nigdy nie zrobi nic co wykraczałoby poza ich układ. Pobrali się oni tylko dla pieniędzy jednak z czasem się to zmieniło. Zarówno ona jak i on zaczęli czuć do siebie coś więcej, a owocem tego było to, że zaczęli się o siebie troszczyć. Razem stali się partnerami w zbrodni przeciwko tym, którzy kiedyś coś im zawinili. Z czasem jednak każda forma zemsty jakiej chcieli dokonać dobiegła końca. Wszyscy, którym mieli odpłacić zostali przez nich już upokorzeni. Teraz Celia oraz Edward mieliby szansę na nowy start, bez zbędnych historii jednak to czy wykorzystają tą szansę zależy tylko od nich samych. Są oni bowiem skazani tylko na własne odczucia względem siebie. Celia może dać szansę Edwardowi, a on jej jednak nie będzie to dla nich takie łatwe. Oboje mają problemy z zaufaniem. Ich odrodzenie może być bardzo czasochłonne i pracochłonne.