Laurelin Paige i tom 4 Slay Quartet

Książki od Laureline Paige to powieści, które można spotkać niemalże na całym świecie. Pisarka mimo, że sama mieszka i urodziła się w Ameryce to jednak jej twórczość literacka okazała się na tyle obiecująca, że została ona przetłumaczona na wiele języków, tak by czytelnicy z całego świata mogli zapoznać się z jej twórczość. Mimo, że od debiutu pisarki minęło już wiele lat to jednak nie przestała ona zaskakiwać, a publiczność dobrze wie, że książki Paige to gwarancja dobrej zabawy oraz masy uśmiechu. Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 to ostatnia część serii Slay Quartet. Co się wydarzy?

Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 - co się wydarzy?

Powieść Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 od Laureline Paige jest dowodem na to, że seria książkowa może łączyć w sobie kilka gatunków, a przy tym być zarówno fantastyczna jak i przyziemna. Slay Quartet to bowiem książka, w której małżeństwo założone dla pieniędzy zaczyna żyć nieco innym życiem niż te zaplanowane. Razem poznają się, a z tego okazuje się, że mają szansę na uczcie oraz wspólną przyszłość. Celia oraz Edward, o których mowa są dla siebie niczym dwa żywioły. Ona niepokorna, on władczy razem odkrywają, że mogą zawiązać z kimś niesamowitą relację. Ich życie od tego momentu nie zaczyna być jednak nudne i poukładane. Wręcz przeciwnie Celia oraz Edward zaczynają prowadzić życie, o którym nikt nie śnił. Są oni dla siebie niczym ogień i woda, a ich wrogowie mogą się bać. To właśnie na nich chcą się zemścić. Edward oraz Celia zaczynają się mścić na kim trzeba, za winy z przeszłości. Czy wspólna zbrodnia będzie jedyną rzeczą, która ich połączy?

Celia oraz Edward jako para?

Celia oraz Edward nie zawsze będą żyli tylko chęcią dokonania zemsty na wrogach. Ich życie będzie się również skupiać na rozmyślaniu nad tym czy ich wspólna przyszłość ma rację bytu. Książka Odrodzenie. Slay quartet. Tom 4 to część, w której nie będzie miało miejsce już kolejne planowanie wielkiej zemsty, ale tym razem zapanuje spokój w życiu Edwarda oraz Celii. Wszystkie ich plany na zemstę zostały już spełnione. Teraz muszą oni tylko znaleźć w sobie odpowiedź na pytanie czy są w stanie zbudować z kimś wspólną przyszłość. Celia oraz Edward będą musieli ze sobą skończyć bądź też zapomnieć o wszystkim co było i ruszyć razem dalej. Ich przyszłość może być dla nich wielką szansą na lepsze, rodzinne życie. Muszą tylko znaleźć w sobie siłę, by tą szansę wykorzystać. Laureline Paige jak zawsze napisała niesamowitą książkę.